Szanowni Rodzice,
zwracamy się do Was z gorącym apelem o wsparcie. Wspieramy zbiórkę na rzecz ofiar powodzi, którą prowadzimy jako szkoła we współpracy z PCK w Gorzowie Wielkopolskim. Każdy gest solidarności może przywrócić wiarę w lepsze jutro. Zbieramy żywność z długim terminem przydatności, wodę w butelkach, konserwy, kasze, makarony, środki higieny osobistej, m.in. mydła, płyny do prania i mycia, pieluchy, chusteczki, środki opatrunkowe w postaci bandaży, plastrów czy opatrunków jałowych. Produkty prosimy przynosić do wychowawców klas oraz do świetlicy, do 01.10.2024 r. Za każdy gest życzliwości serdecznie dziękujemy.
Karolina Panocka - koordynator zbiórki
