W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie klas 1–3 przygotowali barwne życzenia oraz plakaty promujące troskę o środowisko. Prace uczniów stworzyły na parterze szkoły wyjątkową wystawę pełną pomysłów i ekologicznych przesłań.
Finałem tygodnia ekologicznego było spotkanie przedstawicieli klas drugich i trzecich, podczas którego uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w quizach i zadaniach związanych z przyrodą i ekologią.
Wydarzenie połączyło naukę z dobrą zabawą, podkreślając, jak ważne są codzienne działania na rzecz naszej planety.
Małgorzata Kucińska
Beata Jankowska
Karolina Panocka