Miło nam poinformować, że Martyna Sowińska z klasy 7a po II. etapie ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik znalazła się w nielicznym gronie osób, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu konkursu.
Życzymy powodzenia Martynie w III. etapie konkursu, która już wkrótce (27 marca) zmierzy się z zadaniami matematyczno-informatycznymi oraz programistycznymi w języku wizualnym Assembly.
Konkurs realizowany jest w całości on-line i ... pozwala rozwijać swoje umiejętności i pasje logicznego, algorytmicznego i kreatywnego myślenia... /prof. dr hab. Maciej Sysło/.
Martynie i jej rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu i jeszcze raz życzymy powodzenia w III. etapie konkursu.