W dniu 30 marca uczniowie klas 1b, 1c, 2a oraz 3a uczestniczyli w wiosenno-świątecznych warsztatach prowadzonych przez Kolorowe Laboratorium.
Zajęcia miały charakter twórczy i edukacyjny. Ich celem było rozwijanie kreatywności, wyobraźni i zdolności manualnych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział we wszystkich przygotowanych aktywnościach, czerpiąc z nich wiele radości i satysfakcji.
Szczególną atrakcją były zajęcia w klasie 2a, gdzie podczas warsztatów unosił się przyjemny zapach czekolady, który dodatkowo uatrakcyjnił to wyjątkowe spotkanie.
Serdecznie dziękujemy Kolorowemu Laboratorium za przeprowadzenie interesujących i inspirujących warsztatów.
Marlena Woźniak