W szkolnych eliminacjach Konkursu Recytatorskiego Lubuskiego Programu Promocji Twórczości Młodych PRO ARTE 2026, w I kategorii wiekowej zwyciężyły następujące uczennice:
Stanisława Góra z klasy 2a, Kira Ryzhova z klasy 2a, Nel Uchańska z klasy 2a, Zoe Zerbin z klasy 3c i Martyna Ziętek z klasy 2a.
Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w przeglądzie powiatowym, który odbędzie się 18 marca 2026 roku.
W starszych kategoriach wiekowych będą reprezentowały naszą szkołę uczennice:
Zuzanna Musiał z klasy 5c, Klara Kłos z klasy 7b i Klara Dotka z klasy 8c.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dotarcie do finału wojewódzkiego, który będzie miał miejsce 13 i 14 kwietnia 2026 roku.
Alicja Witkowska
/Organizator przeglądu szkolnego/