Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Olga Trafny z klasy 2d, została laureatką XXXII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kwiaty dla Babci i Dziadka”. Finałowa gala tego prestiżowego wydarzenia odbyła się 5 marca 2026 roku w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.
Konkurs, organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, przyciągnął setki młodych artystów z całego kraju. Spośród 370 nadesłanych prac, to właśnie dzieło Olgi skradło serca komisji konkursowej.
Jury doceniło wyjątkową pomysłowość naszej ośmioletniej artystki, przyznając jej nagrodę specjalną za „dodatkowe walory artystyczne oraz zastosowanie rzadkich i ciekawych technik plastycznych”. Praca Olgi wyróżniała się na tle innych oryginalnością i niezwykłą starannością wykonania.
Jesteśmy niesamowicie dumni, że talent naszej uczennicy został zauważony na szczeblu ogólnopolskim. To wspaniałe osiągnięcie jest owocem pasji Olgi oraz nieocenionego wsparcia jej wychowawczyni, pani Karoliny Panockiej, która z wielkim zaangażowaniem czuwa nad artystycznym rozwojem laureatki.
Gratulujemy i życzymy kolejnych tak pięknych sukcesów!